© 2002-2020 Aquadoctor.ua
Експерт з догляду за водою
Найкраще рішення для вашого басейну
Експерт з догляду за водою
Найкраще рішення для вашого басейну
Aquadoctor
98 98%
Клієнтів рекомендують
AquaDoctor друзям
100% гарантія якості
Ви завжди можете повернути товар, якщо Ви їм не повністю задоволені
500 500,000+
щасливих Клієнтів
Універсальність
Для всіх типів басейнів
100 100%
гарантія якості
Безпечність
препарати AquaDoctor пройшли експертну оцінку та сертифіковані Держпродспоживслужбою України
Всі комплекси →
Відгуки наших Партнерів
Владимир, Укрвотекс

Опираясь на многолетний опыт обслуживания бассейнов всех типов можно смело заявить – химия Аквадоктор бессменный лидер в этой сфере. Ассортимент включает все нужное для обработки воды. Согласно клиентским отзывам, наиболее актуальный продукт для пользователей тот, который сочетает качество и не слишком высокую цену. Самой популярной химией этой марки является Шоковый Хлор С60Т и Альгицид. Эти два препарата позволяют обеспечить стерильную голубую воду в бассейнах уличного и закрытого размещения при умеренном расходе. В сегменте цена/качество/надежность – выбор очевиден.

Валентин, Аквасфера

Как официальный партнер Аквадоктор ТМ полностью удовлетворен результатом сотрудничества с этой торговой маркой. Препараты Аквадоктор выигрывают в плане ценовой политики. При этом, не уступая другим брендам (Европа, Индия) по качеству и расходу. Последние несколько лет качество продукции остается неизменно высоким, что большой плюс и для дилеров, и для конечного потребителя. Особая рекомендация препарату PH-. При минимальном расходе позволяет фиксировать уровень кислотности воды в течение целого сезона. Большинство частных и коммерческих бассейнов в регионе (Днепр обл.) страдает от постоянного повышения уровня PH. Поэтому данный препарат наиболее популярен у клиентов.

Анатолий, Экосервис

Відгук заснований не реальній практиці обслуговування басейнів по Україні. Хімію AQUADOCTOR клієнти замовляють з декількох причин: помірна ціна, ефективність, рівномірна витрата, довіра до бренду. Значна частка клієнтів віддає перевагу наступному поєднанню реагентів: шок-хлор C-60 + помірний (для сталого користування) хлор C-90 + альгіцид AC. Цього достатньо, аби протягом всього літа вода у басейні залишалась свіжою та не перетворювалась на джерело бактерій та водоростей. Також існує достатньо власників басейнів, що не визнають хлорну хімію, їм ми пропонуємо WATERSHOCK (основна діюча речовина кисень), який застосовується як для ударного вживання, так і для регулярної обробки води. Переважна кількість клієнтів (80-85%) використовують хімію AQUADOCTOR на постійній основі.

Є питання?
Отримайте безкоштовну консультацію!

  Хімія для басейну AquaDoctor

  Басейн – це улюблене місце відпочинку як дорослих, так і дітей. Він заряджає бадьорістю та гарним настроєм, допомагає врятуватися від спеки, відпочити після важкого робочого дня і, звичайно ж, незамінний для підтримки гарної фізичної форми і оздоровлення.

  Незалежно від об’єму, експлуатаційних умов та типу конструкції — будь-який басейн вимагає якісного і регулярного обслуговування.

  Очищувати воду від небезпечних мікроорганізмів, водоростей і забрудників, коригувати її хімічні показники до необхідного рівня допомагає хімія для басейнів.

  Загальний комплекс заходів для обслуговування басейнів містить наступне:

  • прибирання поверхонь за допомогою хімзасобів і аксесуарів
  • промивка та обслуговування обладнання
  • підігрів, фільтрація і рециркуляція води
  • стерилізація води за допомогою хімії та спеціальних установок
  • контроль за хімічним балансом води

  Хімія для басейнів

  Застосування дезінфікуючої хімії для басейнів, в комплексі з засобами для очищення води, забезпечить кришталево чисте і безпечне середовище для плавання. Дуже важливо застосовувати хімічні засоби чітко по інструкції і тільки тоді, коли у басейні відсутні люди. В точності дотримуючись усіх рекомендацій виробника, можна бути повністю впевненим у безпеці хімічних засобів – як для басейну в цілому, так і для людей, які ним користуються. Високоякісна хімія для басейнів, яку легко вибрати і зручно придбати в нашому інтернет-магазині, гарантує правильний догляд і безпечну експлуатацію вашого басейну!

  Хімія для очищення води в басейні

  Хімічна обробка дозволить знищити небезпечні мікроорганізми, водорості, цвіль і грибок, зробить воду ідеально чистою і прозорою, а також дозволить нормалізувати рівень рН, хлору і металів у воді.

  Вдалим вибором для басейнів будь-якого призначення і конструкції стане хімія для басейнів Аквадоктор. Вона представлена хлоровмісними дезінфектантами (також комбінованими, що не містять хлор), коагулянтами та флокулянтами, консерваційними та спеціальними засобами для ефективної обробки води. Завдяки високій якості, безпеці, доступності та простоті застосування, хімія AquaDoctor давно завоювала лідерські позиції на ринку.

  Для зручності використання препарати виробляються в рідкій, таблетованій і гранульованій формах, що дозволить кожному знайти для себе ідеальний варіант. Щоб купити хімію, більше не потрібно бігати по магазинах, досить зайти в наш інтернет-магазин, де хімія для басейнів представлена ​​в повному асортименті. Також в інтернет-магазині AquaDoctor можна отримати всю необхідну інформацію про склад і дозування засобів, ознайомитися з актуальними цінами та відгуками покупців, знайти всю необхідну інформацію про обслуговування басейну, купити і оформити зручну доставку продукції.


  Інтернет-магазин AquaDoctor пропонує хлоровмісні дезінфектанти AquaDoctor C60/С60-Т, C90-T і рідкий хлор C-15L, які відзначаються високою ефективністю щодо більшості всіх відомих вірусів і бактерій. Це економний та ефективний спосіб якісної і швидкої стерилізації води.


  Також для дезінфекції води пропонуються дезінфектанти на основі кисню (що не містять в собі хлор) Water Shock О2, в рідкому і гранульованому вигляді, а також комбінована формула Аквадоктор MC-T. Дезінфектанти на основі кисню стануть ідеальним вибором для людей, хворих на алергію, тому що не викликають алергічних реакцій, запалення слизових оболонок, сухість шкіри і волосся, не мають запаху і не впливають на рівень рН. Комбіновані формули у своєму складі містять комплекс речовин, які дозволяють не тільки знищувати віруси і бактерії, але і боротися з помутнінням води, грибками і водоростями різної природи.


  Для нормалізації рН застосовуються гранульовані препарати AquaDoctor pH- і pH+, рідкі формули pH Minus HL (Соляна 14%) і pH Minus (Сірчана 35%). Швидко знищити водні рослини і не допустити їх повторного застосування допоможуть альгіциди – Аквадоктор АС і AC Mix. Для боротьби з помутнінням води рекомендуємо придбати коагулянти або флокулянти, які представлені продуктами AquaDoctor FL і
  AquaDoctor Superflock.


  Вирішити проблему з консервацією басейну на зимовий період – а навесні швидко і легко ввести басейн в експлуатацію, допоможе Аквадоктор WC. Для спеціалізованого догляду за басейном, компанія Аквадоктор має широкий асортимент препаратів. Зменшити вміст металів у воді допоможе SMe StopMetal, а нейтралізувати надлишковий хлор – SC Stop Chlor. Зменшити жорсткість води, усунути каламутність і попередити появу вапняного нальоту допоможе SM StopMineral. Також в інтернет-магазині можна придбати засіб для очищення ватерлінії CG CleanGel і засіб для очищення стінок басейну від забруднень – MC MineralCleaner.

  Інтернет-магазин «Аквадоктор»

  – це завжди висока якість, найкращі ціни та висока ефективність! Це запорука успіху в обслуговуванні басейнів будь-якої конструкції та призначення!

  Купуючи продукцію Аквадоктор, можна бути впевненим на 100% у її якості та ефективності. Вода завжди буде чистою та безпечною, головне дотримуватися рекомендацій виробника і загальноприйняті правила:

  • чітко дотримуйтесь інструкції, зазначеної на пакуванні
  • перед введенням реагенту зробіть аналіз хімічного складу води
  • регулярно контролюйте рівень рН і приводьте його в норму
  • враховуйте об`єм басейну та експлуатаційні умови
  • таблетки завантажуйте в дозатори або скіммерний кошик, гранули – розчиняйте в воді, рідини – розчиняйте до потрібної концентрації
  • застосовуйте засоби тільки за призначенням
  • не змішуйте препарати
  • не додавайте реагенти, якщо в басейні знаходяться люди