© 2002-2020 Aquadoctor.ua

Чим замінити хімію для басейну?

Для безпечної експлуатації басейну вкрай необхідне правильне обслуговування, яке повинно включати очищення поверхонь басейну, дезінфекцію та регулярне техобслуговування додаткового обладнання.

Зробити воду чистою і безпечною дозволить механічне, хімічне та електрофізичне очищення. Механічне очищення включає застосування різних аксесуарів для прибирання поверхонь, фільтрацію, використання водних пилососів. Хімічна обробка – це застосування різноманітних хімічних засобів, які допомагають знезаражувати водну масу, очищати поверхні, усувати каламутність, боротися з водоростями, консервувати гідроконструкції на зиму. Сучасна хімія для басейну, при дотриманні всіх інструкцій, нешкідлива для користувачів. Електрофізична обробка – знезараження водного середовища спеціалізованими сучасними пристроями, без допомоги хімії або з мінімальним її використанням.

Оновлення води

У невеликих, дитячих басейнах можна повністю виключити або істотно скоротити застосування хімії. Для підтримки чистоти досить регулярно очищувати поверхні, міняти або частково оновлювати воду, забезпечити якісну фільтрацію. Але такий спосіб підходить тільки для невеликих басейнів, для габаритних знадобиться хімія для басейну, наприклад Аквадоктор, яка зарекомендувала себе високою якістю продукції та доступною ціною.

Кисень – ефективна альтернатива хлоровмісним дезінфектантам

Активний кисень – потужний оксидант, який здатний знищувати мікроорганізми, віруси, будь-які органічні сполуки. Він якісно очищає басейн від різного роду забруднюючих частинок, не має запаху, не викликає алергічних реакцій. Дезінфектанти на основі кисню, наприклад Аквадоктор, коштують дорожче хлору, зате набагато ефективніше. Аквадоктор Water Shock О2 не тільки знезаражує воду, але й покращує її органолептичні властивості, легко дозується та більш економно витрачається.

Перекис водню – замінник хлору №1

Багато користувачів для знезараження обирають перекис водню. Засіб недорогий, поширений, а головне безпечний для користувачів, матеріалів та обладнання.

Переваги використання пероксиду:

  1. + невисока вартість,
  2. + ефективність,
  3. + ліквідує каламутність,
  4. + не змінює рН,
  5. + не викликає алергію.

Пергідроль не створює осаду, що звільняє від додаткового прибирання після проведення дезінфекції.

Електрофізичне очищення

Зараз все частіше, як альтернативу хімії для басейну, користувачі вибирають електрофізичні дезінфікуючі установки: озонатори, УФ-установки, безхлорні системи. Вони, звичайно, не дозволять повністю виключити застосування хімічних препаратів, але на 90% знизять потребу в їх необхідності.

Озонатори (генератори озону) знезаражують водну масу озоном, який знищує небезпечні мікроорганізми, грибки, віруси, усуває каламутність, неприємний запах, виводить важкі метали, а після вступу в реакцію перетворюється на кисень. Озонування – один з найбільш дієвих методів дезінфекції.

Ультрафіолетові фільтри за допомогою УФ-випромінювання дезінфікують протікаючу через нього воду. Це просте, але високоякісне обладнання, яке забезпечує 100% знищення бактерій.

Ультрафіолетові установки застосовують для знезараження басейнів – від 80 кубометрів і більше. За допомогою ультрафіолету розщеплюються забруднюючи частинки, знищуються водорості бактерії, грибки та патогенні мікроорганізми. Установки прості в експлуатації та ефективні у використанні.

Вибирайте відповідний та оптимальний для вас спосіб дезінфекції, застосовуйте тільки якісну хімію, наприклад Аквадоктор, правильно організовуйте обслуговування, і купання в басейні буде завжди безпечним!