© 2002-2020 Aquadoctor.ua

Хімія для басейну: гранули або таблетки?

Зробити воду в басейні чистою і безпечною для плавців допоможе регулярне очищення поверхонь, фільтрація та дезінфекція. Тільки комплексний вплив механічного очищення і застосування хімії допоможуть домогтися ідеальної чистоти і комфорту.

Вибір хімії для басейну досить великий: дезінфектанти на основі хлору, кисню, брому, засоби проти водоростей, засоби для корекції рН, коагулянти та флокулянти, засоби для консервації басейну. Випускається хімія в таблетках, гранулах, порошку та у рідкому стані. Яку форму випуску вибрати залежить тільки від уподобань користувача. Кінцевий результат роботи хімічних препаратів від форми ніяк не залежить. Різниця тільки в способах введення в басейн, в дозуванні та швидкості роботи. Рідини починають діяти швидше, таблеткам необхідний час, аби розчинитися. Таблетки зручніше зберігати, відміряти, можна закладати в дозатори.
Хімію для басейну в гранулах попередньо потрібно розводити водою, додавання безпосередньо в чашу заборонено. Наприклад, нерозчинені гранули можуть пошкодити, знебарвити покриття.

Розгляньмо основні види хімічних речовин у формі гранул і таблеток.

Гранульовані речовини

Хімія для басейну в гранулах користується найбільшою популярністю серед професіоналів і звичайних власників басейнів, представлена у великому асортименті. Добре зарекомендувала себе хімія для басейну Аквадоктор, яка пропонує хлоровмісні, кисневмісні, противодоростеві препарати в гранулах. Вся продукція якісна, ефективна, пройшла сертифікацію, схвалена професіоналами і звичайними покупцями. З такою хімією легко домогтися чистоти водойми, головне правильно дозувати гранульовані речовини, згідно з інструкцією, контролювати рН, щоб препарати працювали правильно. Рівень рН повинен постійно перебувати в межах 7.2-7.6. Корекція рівня ph проводиться за допомогою Аквадоктор pH- / pH+.

Хлоровмісна хімія в гранулах, наприклад Аквадоктор С60 – швидкорозчинний хлор, ефективний відносно практично всіх видів бактерій.

Усунути каламутність допоможуть флокулянти. Вони впливають на частинки, недоступні фільтрам, роблячи їх більш щільними, вловимими для фільтраційних систем, а також підвищують якість роботи знезаражувальних речовин. Для відновлення прозорості рекомендуємо використовувати гранульований засіб Аквадоктор FL.

Хімія в таблетках

Химия для бассейна в таблетках користується все більшою популярністю, завдяки легкості дозування, зручності зберігання, застосування. Таблетки зручно закладати в дозатори, їх не проллєш, не розсиплеш, легко підрахувати необхідну кількість.

У таблетованому вигляді бувають хлоровмісні, комбіновані та коагулюючі препарати.

Багато хто воліє використовувати хлор в таблетках. Його зручно дозувати, можна покласти в дозатор, немає неприємного хімічного запаху, як після введення розчинів. Серед хлоровмісних препаратів варто виділити Аквадоктор C-60T – стабілізований, швидкий хлор та C-90T – повільнорозчинний.

Комбіновані формули містять хлор, альгіциди та флокулянти, що дозволяє їм ефективно знищувати небезпечні мікроорганізми, водорості і усувати каламутність води. Відмінним вибором стане AquaDoctor MC-T.

Усунути каламутність допоможуть картуші Superflock – високоякісний коагулянт.

Підбір хімії для басейну, в таблетках або гранулах, здійснюється в залежності від індивідуальних переваг. Головне, користуватися якісними і сертифікованими продуктами, наприклад AquaDoctor. Застосовуються засоби згідно з інструкцією виробника, дотримуючись нормативних показників кислотно-лужного балансу води.