© 2002-2020 Aquadoctor.ua

Розраховуємо витрати хімії для басейну

Щоб дезінфікуючі засоби ефективно стерилізували воду і не завдавали шкоди користувачам і обладнанню, необхідно правильно їх дозувати.

Витрата хімії залежить від:

Розгляньмо докладніше – як правильно розраховувати та дозувати засоби для очищення басейнів.

Хлоровмісні препарати

Хлор потрібен для знищення небезпечних бактерій і забруднень.

Надлишок хлору може призвести до:

Недостатня кількість хлору небезпечна розвитком шкідливих для здоров’я бактерій. Тому дуже важливо правильно розрахувати необхідну кількість хлору для стерилізації води.

Хлоровмісні препарати можна розділити на засоби для шокової та тривалої стерилізації води. Швидкорозчинні препарати АкваДоктор С60 / С60-Т містять хлор швидкої дії, що дозволяє за короткий термін знищувати небезпечні мікроорганізми. Їх застосовують для шокової обробки та для первинної дезінфекції.

АкваДоктор С90-Т – повільнорозчинний препарат, який містить хлор тривалої дії. Він застосовується для постійної дезінфекції води.

Кількість речовини, необхідної для стерилізації води, вказана в інструкції до препарату. Наприклад, для шокової обробки води засобом АкваДоктор С60 потрібно застосувати 20 грамів речовини на 1 м³ води. Для постійної, регулярної стерилізації – 2-3 грами на 1 м³ води.

Для постійної обробки препаратом Аквадоктор С90-Т витрата складає – 1 таблетка на 30 м³ води.

Засіб від водоростей

Засіб від водоростей містить у своєму складі альгіцид, який допоможе позбутися водоростей, грибків і мулистих відкладень, які вже з’явилися і не допустить появи нових.

Для підтримки басейну в чистоті рекомендується виконувати шокову обробку кожні 30-60 днів, а профілактичну – не менш ніж 1 раз на тиждень.

У боротьбі з водоростями добре себе зарекомендував засіб AquaDoctor AC. Регулярна обробка препаратом допоможе знищити всі види водоростей, грибки, мулисті відкладення, а також буде перешкоджати їх наступній появі.

Для шокової обробки необхідно застосувати 20 мл AquaDoctor AC на 1 м³ води, а для регулярної – 5 мл на 1 м³. При сильному забрудненні можна дозування збільшити у 2 рази.

Препарати для корекції рН

Рівень рН – найважливіший з показників якості води, який повинен знаходитися в діапазоні 7.2-7.6. Привести показники в норму допоможуть засоби для корекції рН AquaDoctor pH – і pH+.

Для підняття рН на 0.1 потрібно витратити 10 грамів AquaDoctor pH+ на 1 м³ води. Препарат випускається у формі гранул. Перед введенням в чашу басейну його необхідно попередньо розвести в ємності з чистою водою і виливати в воду рівномірно, по периметру басейну.

Для зниження рН на 0.1 необхідно взяти 10 грамів AquaDoctor pH на 1 м³ води або 20 мл рідкої формули на 1 м³.

Препарати від водоростей і каламутності

Флокулянти для очищення води AquaDoctor Superflock і AquaDoctor FL стануть найкращим вибором для боротьби з помутнінням води в басейнах будь-якого обсягу і конструкції.

Для ліквідації каламутності необхідно застосувати 10 грамів засобу AquaDoctor FL на 1 м³ води або 1 таблетку засобу Superflock на 10 м³ води.

Засоби для зимової консервації басейну

Засоби для зимової консервації басейну допоможуть знизити витрати на розконсервацію і підготовку басейнів до нового сезону. Активна формула препарату захистить від утворення нальоту, появи і розмноження мікроорганізмів. Хорошим вибором для консервації водойм стане AquaDoctor WC. Формула препарату надає потужну стабілізуючу, окислюючу і стерилізуючу дію, консервуючи воду на довгий період часу. Для консервації водойми необхідно використати 60-70 мл засобу на 1 м³ води.

Препарати комбінованої дії

Вирішити цілий комплекс проблем допоможуть комбіновані препарати. До їх складу входить хлор, альгіциди та флокулянти, що дозволить за допомогою одного засобу стерилізувати воду, розв’язати проблему помутніння води і позбутись водоростей. Комбінований засіб AquaDoctor MC-T є засобом широкої дії для постійної обробки води. Випускається у формі таблеток. 1 таблетка призначена для стерилізації 15 м³ води.