© 2002-2020 Aquadoctor.ua

Вибираємо хімію для басейну

До питання вибору засобів по догляду за водою необхідно підійти з усією відповідальністю і серйозністю, оскільки саме від них залежить якість водного середовища, а відповідно – і безпека відвідувачів басейну.

При виборі хімії:

Залежно від проблем, які виникають в басейні, знадобляться й різні засоби для їх усунення.

Хімічні речовини за призначенням можна розділити на категорії:

Хімія для видалення водоростей

Водорості змінюють колір води, утворюють наліт на стінках і обладнанні, несуть небезпеку для користувачів і знижують працездатність обладнання, призводять до його передчасного зносу.

Запобігти їх появі й розростанню допоможе альгіцид для басейну. Це хімічна речовина з потужним противодоростевим ефектом, яка допоможе знищити водорості й захистити водойму від їх появи. У боротьбі з водоростями добре зарекомендував себе альгіцид альгицид AquaDoctor AC.

Засоби для корекції рівня pH в басейні

Відхилення рН від норми призводить до:

При відхиленні рН від встановлених норм (7.2-7.6) знадобиться його корекція. Привести показники до норми допоможуть спеціальні засоби для регулювання рівня рН.

Знизити рН допоможе AquaDoctor pH мінус. Основа засобу – гідросульфат натрію, легкорозчинна речовина, яка активно впливає на кислотні й лужні сполуки у воді, приводячи її склад у норму.

Підвищити рН допоможе AquaDoctor pH плюс. Основу препарату становить карбонат натрію. Активна формула речовини позитивно впливає на кислоти, стабілізуючи їх і приводячи до потрібного рівня.

Рідкий pH мінус і pH плюс швидко й ефективно приведуть кислотно-лужний баланс в норму, їх легко дозувати і вводити в чашу басейну.

Хімія для консервації басейну на зиму

Виконати консервацію басейну допоможе консерваційний засіб AquaDoctor Winter Care. Застосування препарату знизить витрати на розконсервацію і підготовку до нового плавального сезону.

Засіб для консервації басейнів:

Засоби для очищення води від найдрібніших частинок

Помутніння води – поширена ситуація, яка часто виникає в штучних водоймах.

Зробити воду прозорою допоможуть коагулянти та флокулянти. Вони впливають на найдрібніші забруднюючи частинки, невловимі для фільтрів. Під впливом препаратів невловимі частинки об’єднуються, збільшуються у розмірі й вазі – і утворюють осад, який легко видалити за допомогою пилососів або фільтраційної системи. Коагулянти також підвищують ефективність дезінфікуючих речовин.
Ефективно усунути проблему з помутнінням води допоможуть AquaDoctor FL та Superflock.

Засоби для дезінфекції на основі хлору та активного кисню

Дезінфекція води спрямована на очищення водної маси від різного роду забруднень. Вона є обов’язковою умовою безпечної експлуатації водойм.

Дезінфікуючі засоби для басейну допоможуть:

Вони бувають:

Хлоровмісна хімія відноситься до ефективного, недорогого і якісного способу обробки води.

Для шокового знезараження рекомендуємо засоби шок-хлор АкваДоктор С60 / С60-Т. Це швидкорозчинні хлоруючі речовини, які допоможуть очистити водну масу від різних забруднювачів. Вони випускаються в гранульованій і таблетованій формах. Шок-хлор в таблетках дуже зручно відміряти і дозувати з високою точністю.

Для постійної обробки ідеально підійде Аквадоктор С90-Т.

Препарати з кисневою формулою (наприклад, AquaDoctor WaterShock О2) ефективно знищують органічні забруднення і безпечні для користувачів, тому що активний кисень – потужний природний окислювач, який швидко і якісно очищає водойми від забруднень, при цьому не змінює рН, запах і смак води, не викликає алергічні реакції і безпечний для користувачів і матеріалів гідроконструкції.