© 2002-2020 Aquadoctor.ua

Яка хімія потрібна для надувного басейну

Басейн, незалежно від своїх параметрів, потребує постійного догляду. Не виняток і надувні басейни. Щоб купання було безпечним, а вода залишалася чистою, необхідно забезпечити правильний і своєчасний догляд, який включає механічну очистку поверхонь, фільтрацію та дезінфекцію.

Вибір хімії та призначення

Сучасна хімія для басейну при правильному дозуванні діє безпечно для матеріалів, обладнання та самих користувачів.

Важливо пам’ятати:

 1. — правильно дозувати препарати,
 2. — сухі гранульовані речовини ретельно розчиняти,
 3. — концентровані речовини розводити водою,
 4. — застосовувати засоби тільки за призначенням.

Асортимент хімічних засобів на ринку доволі широкий, тому перед вибором радимо ознайомитися з основними їх видами.

Хімія для басейну буває:

 1. регулююча рН
 2. дезінфікуюча
 3. противодоростева
 4. флокулянти та коагулянти
 5. консерваційна
 6. комбіновані формули

Для корекції рН краще вибрати Аквадоктор pH+ або pH-. Засоби не дуже дорогі, легко дозуються, ефективні та якісні.

Для дезінфекції використовують спеціалізовану хімію для басейну, а саме: хлор, кисневі і комбіновані формули. Дозування залежить від об’ємів штучного водоймища, його завантаженості, забрудненості. Хлоровмісні засоби відносяться до ефективного та дешевого способу знезараження. Гарнім вибором стануть Аквадоктор C60, С60-Т, C90-T. Вони ефективні по відношенню до практично всіх видів бактерій, але при неправильному дозуванні можуть негативно впливати на обладнання, користувачів, знебарвлювати покриття. Тому для надувних басейнів, особливо дитячих, рекомендуємо застосовувати безхлорну дезінфекцію, наприклад, кисень.

Кисневмісні формули націлені на знищення органічних забруднень. Мають потужну окиснюючу дію на бактерії, грибки, водорості, віруси, роблячи воду безпечною для купання. Кисень не має запаху, не викликає алергію, не змінює pН. Вибираючи кисневі формули, зверніть увагу на Аквадоктор WaterShock О2.

Комбіновані препарати містять альгіцид, хлор, коагулянти або флокулянти. Вони вбивають бактерії і водорості, ефективно усувають каламутність води.

Впоратися з каламутністю води допоможе Аквадоктор FL або Аквадоктор Superflock. В результаті їх роботи вода знову стане прозорою.

Позбутися водоростей допоможе альгіцид – хімічна речовина з потужним бактерицидним протигрибковим ефектом, яка знищить водорості, не допустить їх появи та поширення. Для надувних моделей рекомендуємо використовувати альгіцид Аквадоктор АС Мікс / Аквадоктор АС. Препарат недорогий, якісний, характеризується економічною витратою, високою ефективністю.

Особливості догляду

Очищення надувного басейну включає в себе збір поверхневого сміття, очищення чаші, застосування хімії, фільтрацію і має деякі особливості в порівнянні з каркасними стаціонарними моделями.

 1. 1. Невеликі дитячі моделі вимагають регулярної та повної заміни води. Необхідно щодня зливати воду після експлуатації і мити поверхні.
 2. 2. Середні конструкції потребують періодичної заміни води. Тому необхідно заздалегідь передбачити варіанти зливу води.
 3. 3. Для підтримки чистоти об’ємних великих моделей необхідно організувати фільтрацію, очистку поверхонь, введення хімічних засобів.
 4. 4. При очищенні використовуйте тільки м’які щітки, не застосовуйте абразивні засоби для чищення, щоб не пошкодити чашу.
 5. 5. Правильно дозуйте реагенти.
 6. 6. Віддавайте перевагу безхлорній хімії.