© 2002-2020 Aquadoctor.ua

Яка хімія підходить для каркасного басейну

Зараз басейном вже нікого не здивуєш. Це не розкіш, а відмінний спосіб весело та з користю провести час. Власники заміських будинків віддають перевагу каркасним басейнам завдяки простоті установки, доступності ціни й широкому вибору моделей.

Каркасний басейн, як і будь-який інший, вимагає постійного обслуговування та дезінфекції для забезпечення довговічної й безпечної експлуатації.

Зараз на ринку представлений широкий вибір хімії різного призначення: регулююча рН, противодоростевая консерваційна, дезінфекуюча, засоби для усунення каламутності та очистки поверхонь. Широкою популярністю користуються засоби Аквадоктор завдяки невисокій вартості, ефективності й широкому асортименту. При правильному дозуванні та використанні за призначенням згідно інструкції хімія для басейну є безпечною для поверхонь і людей.

Корекція рН

Рівень рН є одним з найважливіших хімічних показників якості водного середовища. Якщо показник рН перевищує нормативні значення (7.2-7.6), плавання може приносити дискомфорт, хімія перестає ефективно працювати, з’являються вапняні відкладення та починаються корозійні процеси. Щоб запобігти негативним наслідкам, необхідно регулярно контролювати показники рН, регулярно приводячи їх в норму.

Для корекції рН краще вибрати Аквадоктор pH+ або pH-. Засоби доступні, легко дозуються, ефективні та якісні.

Дезінфекція води

Дезінфекція – обов’язковий захід, що забезпечує безпечну експлуатацію гідроконструкціі. Вода є сприятливим середовищем, що сприяє розмноженню та поширенню бактерій. Бактерії заносяться людьми, що купаються, а також потрапляють з навколишнього середовища. Знищити патогенні мікроорганізми й небезпечні сполуки, зробити воду прозорою допоможе хімія для басейну.

Для дезінфекції застосовують хлор, кисневі й комбіновані формули. Дозування залежить від об’ємів басейну, його завантаженості та забрудненості.

Хлор відносять до ефективного, недорогого та якісного способу дезінфекції. Чудово зарекомендували себе Аквадоктор C60, С60-Т, C90-T. Вони ефективні по відношенню до практично всіх видів бактерій. Застосовуючи хлоровмсні речовини важливо знати, що підвищений вміст хлору негативно впливає на обладнання, покриття чаші, тому треба суворо контролювати його рівень.

Кисневмісна хімія для басейну виконує потужну оксинюючу та руйнівну дію на бактерії, грибки та віруси, робить водне середовище безпечним для плавання. Не має запаху, не викликає алергію, безпечна для обладнання і не змінює показники pН. Для обробки басейну киснем радимо придбати Аквадоктор Water Shock О2. Це якісний та не дуже дорогий засіб, який відмінно зарекомендував себе серед користувачів.

Комбіновані препарати містять альгіциди, хлор, коагулянти, що дозволяють не просто знищувати небезпечні мікроорганізми, а й боротися з водоростями та каламутністю. Гарним вибором може стати Аквадоктор MC-T.

Боротьба з водоростями

Знищити водорості та захистити від їх появи й поширення допоможуть альгіциди. Альгіцид – хімічна речовина з потужним бактерицидним противодоростевим і протигрибковим ефектом.

Якісно вирішити проблему цвітіння води допоможуть альгіциди Аквадоктор АС Мікс або Аквадоктор АС. Препараті недорогі, якісні, характеризуються економічною витратою, високою ефективністю, простотою дозування, а головне – безпекою для ПВХ покриття чаші.

Очищення поверхонь

Для очищення ватерлінії і поверхонь чаші рекомендуємо застосовувати м’які щітки і неабразивні засоби для чищення, наприклад, хімію для бассейну AquaDoctor CG CleanGel  або Аквадоктор Mineral Cleaner.

Ліквідація каламутності води

Повернути воді прозорість допоможуть коагулянти або флокулянти. Флокулянт впливає на суспензії, недоступні фільтрам, робить їх більш щільними та вловимими для фільтруючих систем. В процесі роботи флокулянтів підвищується ефективність дезінфекції. Для відновлення прозорості рекомендуємо застосовувати хімію Аквадоктор FL та Аквадоктор Superflock.

Віддаючи перевагу якісній хімії, ви можете бути впевнені в чистоті води, безпеці за оздоблювальні матеріали та обладнання вашого каркасного басейну.