© 2002-2020 Aquadoctor.ua

Про нас

Станьте Партнером успішної компанії

Торговельна марка AquaDoctor створена в 2006 році. В якості нашої продукції змогли переконатись більш ніж 500 тисяч Клієнтів, які залишили сотні позитивних відгуків. Завдяки величезному різноманіттю засобів, хімію AquaDoctor успішно застосовують для догляду за водою на різних об’єктах:

— Домашніх і комерційних басейнах

— Аквапарках

— Саунах

— СПА-салонах

Ми знаємо, як зробити, щоб вода була кришталево прозорою і безпечною. Клієнти задоволені нашою продукцією, якістю консультацій і впевнено рекомендують нас колегам та друзям. Найкращим підходом до очищення води у басейні є комплексний підхід. Саме тому ми пропонуємо повний спектр хімічних реагентів для вирішення потреб власників басейну – від очищення стінок басейну до найвибагливіших вимог до фільтрації води.

Щасливих КлієнтівЩасливих Клієнтів
Дилерська мережа по всій Україні.Дилерська мережа по всій Україні.
Як ми працюємо
Дилерська мережа компанії працює по всій Україні. Досвід тривалої та взаємовигідної співпраці дав можливість нам сформувати особливу політику Партнерства і навчитись знаходити індивідуальний підхід до кожного Клієнта:
— Формування спеціальних умов по доставці та цінам
— Надання персонального менеджера
— Спеціалізовані виставки, семінари і тренінги
— Програми лояльності, що включають грошові бонуси
— Консультації по всім, пов'язаним з доглядом за басейном, питанням
— Подарунки до свят
Відгуки наших Партнерів
Владимир, Укрвотекс

Опираясь на многолетний опыт обслуживания бассейнов всех типов можно смело заявить – химия Аквадоктор бессменный лидер в этой сфере. Ассортимент включает все нужное для обработки воды. Согласно клиентским отзывам, наиболее актуальный продукт для пользователей тот, который сочетает качество и не слишком высокую цену. Самой популярной химией этой марки является Шоковый Хлор С60 и Альгицид. Эти два препарата позволяют обеспечить стерильную голубую воду в бассейнах уличного и закрытого размещения при умеренном расходе. В сегменте цена/качество/надежность – выбор очевиден.

Валентин, Аквасфера

Как официальный партнер Аквадоктор ТМ полностью удовлетворен результатом сотрудничества с этой торговой маркой. Препараты Аквадоктор выигрывают в плане ценовой политики. При этом, не уступая другим брендам (Европа, Индия) по качеству и расходу. Последние несколько лет качество продукции остается неизменно высоким, что большой плюс и для дилеров, и для конечного потребителя. Особая рекомендация препарату PH-. При минимальном расходе позволяет фиксировать уровень кислотности воды в течение целого сезона. Большинство частных и коммерческих бассейнов в регионе (Днепр обл.) страдает от постоянного повышения уровня PH. Поэтому данный препарат наиболее популярен у клиентов.

Анатолий, Экосервис

Отзыв основан не реальной практике обслуживания бассейнов по Украине. Химию AQUADOCTOR клиенты заказывают по ряду причин: умеренная цена, эффективность, ровный расход, доверие бренду. Значительная доля клиентов отдает предпочтение связке шок-хлор C-60 + умеренный хлор C-90 + альгицид AC. Этого достаточно чтобы в течение всего лета бассейн оставался свежим и не зацвел. Также существует прослойка владельцев бассейнов, не признающих хлорную химию, им предлагаем кислородный WATERSHOCK, которым делают как ударное, так и регулярное обслуживание воды. В целом, 80-85% клиентов используют препараты этой марки на постоянной основе.

Наші ключові перевагиНаші ключові переваги

В основі нашої філософії лежить успіх і розвиток кожного Партнера. Ми можемо похвалитися великим асортиментом засобів по догляду за водою з наявністю всіх необхідних декларацій і сертифікатів. Для нас дуже важлива ваша безпека і ми ніколи не дозволимо собі продати вам несертифікований або просто неякісний товар.

  • 100% забезпечення якісною продукцією 365 днів на рік;
  • Індивідуальний Партнерський пакет з врахуванням специфіки вашого бізнесу;
  • Інформаційна підтримка
    (всі необхідні каталоги. сертифікати, інструкції та технічна документація).
Наше майбутнє та теперішнєНаше майбутнє та теперішнє

В майбутньому ми плануємо розвивати нашу дилерську мережу, вдосконалювати сервіс, створювати більш вигідні умови співпраці для наших Партнерів. Ми продаємо перевірені продукти, які добре зарекомендували себе, за розумними цінами. Торговельна марка «Aquadoctor» — довгостроковий і надійний Партнер, який докладе всіх зусиль, щоб Ваш бізнес розвивався.

  • Приймаємо замовлення миттєво;
  • Відправляємо замовлення протягом 30 хвилин після його підтвердження;
  • Оперативно відповідаємо на всі Ваші питання;
  • Беремо на себе повну відповідальність за якість продукції

 

Наші щасливі Клієнти

Отримати гуртовий прайс!
Заповніть форму і отримайте гуртові ціни на хімію для басейну AquaDoctor!