© 2002-2020 Aquadoctor.ua

Зелена вода в басейні

Цвітіння води є неминучою проблемою як для стаціонарних бетонних басейнів ціною в сотні тисяч гривень, так і для маленьких басейнів на один сезон (їх вартість зазвичай не перевищує тисячі гривень). В обох випадках впоратися з напастю допоможе препарат Аквадоктор АС. Цей засіб було спеціально розроблено для виявлення молекул водоростей і активної боротьби з ними.

Без спеціальних засобів вода схильна до цвітіння, особливо в спекотний літній період.

За допомогою AquaDoctor AC можна врятувати воду, яка вже встигла позеленіти.

Найбільш вразливими до цвітіння води в спекотну пору є вуличні басейни, коли вода прогрівається вище 23 градусів. З навколишнього середовища в теплу воду потрапляють спори рослин. І в цих ідеальних умовах починають розмножуватися рослинні мікроорганізми, в тому числі й одноклітинні водорості. Згодом вода стає жаб’ячого кольору, з’являється терпкий неприємний запах, а кахель в самому басейні покривається слизьким шаром зелених ворсинок. А ось басейнам, котрі знаходяться під дахом або в будівлі, пощастило більше завдяки ізольованості від несприятливих зовнішніх умов. Для того, щоб вода в басейні залишилася чистою та прозорою, слід використовувати спеціальний альгіцид – Аквадоктор АС.

За допомогою цього засобу можна врятувати вже позеленівшу воду від рослинних мікроорганізмів! Просто додайте його в басейн і він почне активно боротися з зеленими шкідниками.

AquaDoctor AC – рідкий альгіцид, що має антибактеріальний протигрибковий і противодоростевий ефект. Він не створює піни. Використовується для позбавлення басейнів та інших штучних водойм від бактерій, грибків і водоростей.

Пам’ятайте!

Візуальна чистота води ще не гарантує її безпеку! Альгіцид не володіє дезінфікуючими властивостями, тому для комплексного догляду за басейном використовуйте також Аквадоктор О2 або Аквадоктор С60-Т. Якщо вода вже стала зеленою, її потрібно почистити за допомогою коагулянту та шокової обробки дезінфектантом. Ці засоби знищать усі віруси, грибки та бактерії, з якими альгіцид вже не впорається. А комплексна дія цих препаратів зробить воду в вашому басейні не тільки кришталево чистою, а ще й абсолютно безпечною.